Závěrečná výtahová scéna

16.07.2009 21:57

    Nikdo asi na na tuto scénu nezapomene. Dveře výtahu se otevírají a Izzie v jejích plesových šatech, které byly určeny pro Dennyho, najednou stojí tváří v tvář Georgeovi ve vojenském oblečení. Původně tato scéna ale měla vypadat jinak. Místo George tam měl stát Izziin mrtvý snoubenec Denny! Proto nejspíš ty šaty. "Když jsem v pátek dostala první střih závěrečného dílu, cítila jsem, že mi tam něco nesedí," vyjádřila se Shonda Rhimes. "Celý víkend mě pak něco otravovalo. A pak v pondělí ráno jsem vstala a došlo mi to! Můj bože, je to George! Až se otevřou dveře výtahu, měl by to být George koho uvidíme!" Potom se však objevily nějaké dva problémy, o kterých se však Ausiello odmítl vyjádřit a odkázal čtenáře na páteční vydání časopisu Entertainment Weekly. Musíme tedy doufat, že někdo článek přepíše na internet a my se dozvíme co se stalo a proč nakonec byl Denny vyměněný za George.

    Znamenala by přítomnost Dennyho větší šanci, že to Izzie nepřežije? Nebo si to nemyslíte? Proč ho Shonda nakonec nahradila? Piště své názory!

https://1.bp.blogspot.com/_aDTz4YirPyQ/ShCg4YDZR9I/AAAAAAAAAMI/Ff6oXw4vygo/s320/vlcsnap-142283.png

Diskusní téma: Závěrečná výtahová scéna

george

Datum: 02.08.2009 | Vložil: bubbles

v 4. serii ked sa rozviedol george a s izzie mu to nevyslo povedal jej ze je zle nacasovanie, ze mozno niekedy inokedy dostanu sancu... a nakoniec to malo byt teraz... george bol z nich nalepsi, a vzdy ten dobry musi odist tak to je a vzdy aj bude na tomto svete

Izzie nemůže odejít

Datum: 20.07.2009 | Vložil: Teresska

Izzie odejít nemůže Alex by se zhroutil a já mám ty dva fakt moc ráda. A mimochodem souhlasím s tebou Kačko měli k sobě hodně blízko byli jako rodina...

Izzy,George (George nesmí odejít :()

Datum: 17.07.2009 | Vložil: kačka

Nejspíš proto, že George taky umíral.....a proto, že, teda aspon si to myslím, ti dva (Izzy a George) k sobě měli vždaycky hodně blízko...jako kamarádi....přišel se rozloučit?

Přidat nový příspěvek