!! Titulky 5x13 !!

24.01.2009 19:41

       Myslím, že Jumpstar si zaslouží za svou rychlost překladu opravdu velké uznání ode všech nedočkavých fanoušků:)A samozřejmě i Morpheus za rychlou korekci. Takže bych to shrnula do dvou slov: Díky kluci! :) A ještě přikládám komentář, který k titulkům Jumpstar uvedl:

       Všem vám přeji co nejlepší zážitky u dalšího dílu Chirurgů :-)
Za drobné zpoždění se omlouvám - původní anglický přepis se o půl dne opozdil, čímž se vše muselo nutně posunout i s ním...
Zároveň bych rád předeslal něco ke 14. dílu... ten bude vysílán, jak se zdá, až za 14 dní... právě v onu sobotu 7.2. budu celý den pryč na jednom semináři, titulky však rozhodně udělám (snad vás ani nenapadlo, že bych se na to vybodnul...) jen se jejich výroba o jeden den opozdí a nebudou tak hotové během podvečera sobotního ale nedělního... snad to nějak vydržíme :-)
Co se tohoto dílu týče, s Morpheem bychom chtěli předeslat, že se za scénu s Dennym, Izzie a Dr. Pediatričkou (někdy kolem 15. minuty )omlouváme, ale v zájmu zachování autenticity jsme ponechali veškeré repliky ( však uvidíte... )
Jen ještě jedna věc... v angličtině existuje termín "tearjerker", který popisuje takový druh umění ( většinou pak film nebo seriál ), který diváka dokáže přihnat k slzám ať už chce nebo nechce... pokud jím má nějaký díl Chirurgů být, pak zcela určitě tento... Enjoy ;-)

       A všichni vesele stahujte v "Download".