Svatební den, Georgeova smrt?

12.04.2009 18:15

      Po malé pauze, jak seriálové tak mojí pisatelské, přináším pár novinek ze světa Grey's Anatomy. Za delší neaktivitu se omlouváme, ale já i Jumpstar toho teď máme hodně a nestíháme.

      Michael Ausiello vypustil několik spoilerů, ale žádný bohužel není jednoznačný a spíš vyvolávají další otázky a diskuze.

      Už dříve jsem psala o tom, že v jubilejní 100. epizodě se bude konat svatba. Ale neměla by se týkat Dereka a Meredith, jak sám napsal Ausiello. Ale nyní Shonda Rhimes vypustila do světa informaci, že přece jen v této epizodě by to měl být svatební den tohoto páru. A do příprav jejich svatba by se měla pustit Izzie, která jim bude chtít připravit svatbu, kterou by chtěla ona sama. Ale je tu velké ALE. Známe Shondu a je možné, že se snaží jen fanoušky zmást a tak tipování na svatbu stále pokračuje a s ním i  Ausiello ve svých článcích. Nyní dal miniklíč, který vám řekne, čí svatba to určitě nebude:   **e*    a   ***s***a.   Snadné?

      Jak to tak vypadá, s Georgem to není moc dobré. Mluvilo se o odchodu do armády a zdá se, že se to opravdu týká George. A nejen to. Podle zdroje z GA je možné, že George bude v závěrečném díle při službě zraněn a možná i smrtelně! Ale jestli se tohle opravdu stane... Musíme si počkat na závěrečný dvouhodinový díl. Předtím však George ještě zazáří. Pamatujete si na dávnou epizodu, kdy George s Alexem uvízli ještě jako internisté ve výtahu s pacientem a Alex ztuhnul a nedokázal pacietnovi pomoct? Historie se bude opakovat a podle všeho, Alex by měl začít zmatkovat při operaci a George to za něj převzít.

Meredith Grey Wedding Dress