Spoilery o nadcházejících epizodách

19.03.2009 19:43

       Ausiello tentokrát spoilery moc nešetřil a protože jsem přes týden vůbec nestíhala, tak vám je teď přináším souhrnně v jednom článku.

       Samozřejmě jako vždy nemůžou chybět informace o vyrovnané Meredith s momentálně nevyrovnaným Derekem:) Po závěru minulé epizody to vypadalo, že Derek to s odvoláním svatby myslí docela vážně a nejednomu fanouškovi trhalo srdce, když jejich vztah (a zásnubní prstýnek) Derek "házel do kopru". Ale můžeme být klidní. Žádost o ruku se uskuteční! A to dokonce už v epizodě s názvem Elevator Love Letter, která bude vysílaná 26. března! A Ausiello předpokládá, že Meredith by tu žádost měla přijmout! Pak by měli mít 7 týdnů na to, dát věci do pořádku. A jak se Patrick Dempsey vyjádřil v jednom rozhovoru, vypadá to, že svatba by se měla uskutečnit do konce tohoto roku a dokonce zmínil pár slov o dítěti! Zdá se, že dítě je v plánu a Patrick si myslí, že by bylo zajímavé sledovat Meredithin vnitřní boj mezi její kariérou a dítětem.

       Pro Cristinu to teď vypadá na těžké časy. K problémům s Owenem jí přibyla starost o Izzie a do toho všeho jí ještě čeká její první sólová operace. Jestli jste si ale mysleli, že to napadení Cristiny od Owena byla "ta nehoda" minulý týden, tak jste na omylu. To "pravé" násilí přijde příští týden, kdy Owen bude Cristinu škrtit a bude se z ní snažit dostat "vy víte co", jak napsal Ausiello (Já teda bohužel nevím co tím myslel, vy ano? Kdyžtak pište do návštěvní knihy).

       Jak to tak vypadá, tak tajemství naší Izzie už dlouho nebude tajemstvím. Poté, co o své nemoci řekla Cristině, ta neudrží dlouho jazyk za zuby a před její první sólovou operací to řekne doktorce Baileyové a Alexovi. A ještě jedno malé překvapení o Izzie. Zdá se, že se možná něco málo dozvíme o její minulosti, protože koncem dubna se má v seriálu objevit herečka Sharon Lawrence, která bude hrát Izziinu matku! Jaký vztah k sobě mají/měly a co matku do města přivádí? Tak na tyhle odpovědi si musíme počkat..

     A nakonec něco o našem McSteamy páru. Jak napsal Ausiello, čeká nás: "Víc vzrušení. Víc sbližování. Víc žhavení." A protože do seriálu se nám po protialkoholní léčbě vrátí Lexiin a Meredithin otec Thatcher, je tu otázka, jestli Mark a Lexie dostanou svůj vztah na takovou úroveň, aby ho Lexie svému otci představila jako oficiálního přítele.

 

grey's anatomy by predestined.