Půjde Meredith k oltáři? Je to s Izzie špatné?...

23.04.2009 23:32

        A ještě pár věcí od Korbi Gosh ze Zap2it! Nejsou to šokující novinky, spíš pár detailů doplňující věci od Ausiella.

        V minulých spoilerech jsem psala o tom, jak Calliein otec je rozlobený, když se dozví o jejím vztahu s Arizonou. Callie začne přemýšlet o tom, že by svému otci řekla, že vztah s Arizonou ukončila, aby se s ním opět smířila..

        Chybí vám George na obrazovce? V následujících epizodách si ho užijete! Bude tam víc, než za celou pátou sérii! A vrátí se nám takový, jakého ho známe:Chirurg, který všem nakope pr*el!

        S Cristinou a Owenem se to nevyvíjí moc dobře. Udělají krok vpřed a následně dva vzad. Owen jí řekne- svým způsobem- jak silné city k ní má. Než mezi ně ale postaví další zeď.

        V dnešní epizodě Meredith překročí mez s jedním pacientem (jako se to povedlo Izzie s Dennym). A šéf Webber jí bude vyhrožovat, že pokud se nebude držet stranou, vyhodí jí.

        Vadí vám, jak se Mark s Derekem hádají? Nebude to trvat věčně, ale situace se ještě přiostří, když Derek řekne Meredith, že chce  požádat, aby mu za svědka šel Richard a ne Mark. A Meredith se to samozřejmě nelíbí. Kdo by také chtěl stát u oltáře s mužem, který měl pletky s její matkou? Proto Meredith řekne Derekovi, že pokud požádá Richarda, ona neprojde uličkou k oltáři.

        Izzie začne s přípravou svatby Meredith a Dereka. A jak je u ní zvykem, pustí se do toho s vervou. A značně začne využívat svou nemoc ve svůj prospěch, aby tak získala věci, které potřebuje..A navíc si svůj stav i trochu přibarví. A také poblázní několik lidí natolik, že k ní přijdou, protože si myslí, že je na tom hůř, než je ve skutečnosti.

        A teď už opravdu nechte čtení spoilerů a těšte se na novou epizodu, která je tu za pár hodin! :)

https://images.teamsugar.com/files/upl2/1/13839/14_2009/4f18ba05447d073a_izzie.jpg