Zvěsti od Ausiella

03.12.2008 21:15

       Blíží se nám pomalu nová epizoda a zase se objevilo pár nových drbů ze zákulisí. Tentokrát to ale nejsou moc potěšující zprávy!

       Mezi první nepotěšující zvěst patří ta o dr. Huntovi. Objevily se nepodložení informace, že Kevin McKidd, přestože se připojil do "partičky" v Seattle Grace, by mohl seriál opustit. A jaký by pro to měl důvod? McKidd působil v seriálu "Rome" a ten by se měl dočkat filmové podoby, kde by se měl objevit i on. Bude to důvod, proč opustí Grey´s Anatomy? Zatím jsou to jen nepodložené informace, jak to všechno bude, to se teprve ukáže..

       Další informace se týká "neznámého" charakteru. Jistě jste si všimli, že se teď v seriálu jedna postava ukazuje jen velmi málo. Ausiello prozradil informaci od jeho zdroje, že je to proto, že s tou postavou byly poslední dobou problémy - mění scény, dialogy, je s ním těžké pracovat.. Proto se "ti nahoře" rozhodli tu postavu po nějakou dobu epizod odsunout. Nikde nebylo vyřčeno žádné jméno té postavy, proto se jen můžeme dohadovat, kdo to může být. Ale je jasné, že kdo se tam teď objevuje nejméně, je George.. Myslíte si i vy, že se to týká jeho? Nebo máte jiné nápady?

       A poslední rychlá zpráva ohledně Callie a Sadie. Zdroj řekl Ausiellovi, že i když to ze začátku bude vypadat, že spolu budou ty dvě flirtovat, nepovede to nikam.