Pár spoilerů k nastávající epizodě (5x16)

19.02.2009 20:28

            Druhý díl cross-overu Grey's Practice se závratně blíží a na poslední chvíli se objevilo několik velice zajímavých informací, spíše spoileroidního charakteru. Pokud si nechcete kazit překvapení, nečtěte dále, pokud už samou nedočkavostí téměř nespíte, pak vám těch pár následujících řádků vřele doporučuji.

            První novinka se týká velké McRvačky, která se strhne mezi McVysněným a McNamachrovaným. Viděli jste už upoutávku a mysleli si, že možná půjde o splácení účtů za porušený slib ohledně chození s Lexie? Pokud ano, pak nejste zase tak daleko od pravdy. Ale ve větší míře se jedná spíše o klasický případ vybíjení si frustrace na druhých. Jednoduše řečeno – Derek je nakrknutý na Addison a tak v momentě, kdy potká Marka (a slovo dá nejspíše slovo), vylije si svojí zlost právě na něm. A o tom,  že to bude dost tvrdá rvačka, svědčí i fakt, že nezůstane u modřin, ale prý dojde i na krev.

            Dále se bude příští díl zaobírat i vývojem Izziiny příběhové linie. Vzpomínáte si, jak měla Sadie (Sadie „podváděla jsem u zkoušek, učím se za chodu a můžu být ostatním pacientům po čertech nebezpečná“) za úkol donést k rozboru dva vzorky krve – jeden Izziin a druhý, patřící jedné pacientce na pohotovosti? Jak pak přišla s výsledky a zatímco Izzie zjistila, že má anémii, musely obě zajít za onou pacientkou, aby jí řekly, že má rakovinu? No, tak hádejte co… Šikulka Sadie oba vzorky pomotala… Na oficiální diagnózu si ale budeme muset počkat až do 12.března…

            A v neposlední řadě se podíváme na zoubek i Carizoně (když oni Američané tak rádi zcukávají křestní jména slavných párů do jednoslovných výrazů – Brangelina budiž důkazem…). Podle dostupných informací si tyhle dvě dámy spolu vyrazí na romantické rande. 

 

            A jak to nakonec dopadlo? Trefily se odhady? A nebo byly úplně mimo?

 

            Tak - k první zprávě... Ta vyšla skoro do puntíku přesně - Derek byl namíchnutý jednak na Addison, ale také ho dost citelně zasáhlo nařknutí manžela Jen. Druhá bohužel nebo bohudík také. A ta třetí? No - pozvání na rande proběhlo, ale Callie byla bohužel zamítnuta. Když pak na Arizonu narazila u Joea, snažila se jí ještě přesvědčit, že jí za to stojí, ale neúspěšně. Tak uvidíme, třeba to nakonec vyjde.