Nemůžete se dočkat nové epizody?Další várka spoilerů!

23.04.2009 22:42

        Měla jsem pro vás připravený delší článek plný spoilerů a pak mi spadl internet a já všechno musím psát znova. Tak doufám, že mojí snahu oceníte (a taky se mi v duchu zasmějete jaká jsem to blbka, která si to nezálohovala:)

        Ausiello se poslední dobou hodně rozpovídal o Chiruzích a tak se na internetu objevily nové informace.

        Už dlouho nikdo nemluvil o Mirandě Baileyové, tak to teď trochu napravíme. Ale zpráva není moc příznivá. Zdá se, že Miranda se v poslední epizodě rozhodne odejít od svého manžela Tuckera. A důvod? Opět jí nepodpoří v její kariéře. Bye bye Tuckere..

        Chtěli byste viděl víc scén, kde by byly Meredith a Lexie spolu? Teď si užijete. Ausiello napsal, že dvě scény, kde jsou ony, jsou jejich nejlepší! A nebude to díky jejich otci, ale bude to mít co dočinění s ožehavým vztahem mezi Markem a Derekem.

         Neustále se teď řeší situace Ellen Pompeo a jejího těhotenství. Zakomponují nějak scénáristé McBaby do seriálu? Co bude s Meredith? Nikdo neví. Ausiello tvrdí, že pokud si Ellen vezme dvouměsíční pauzu, jak to při těhotenství bývá, budeme se muset na nějaký čas v seriálu bez Meredith obejít. Možná bude poslaná na nějakou dlouhou lékařskou konferenci, nebo jí vyšlou aby zapátrala kam se poděla doktorka Hahnová. Možnosti jsou nekonečné.

          Milujete nebo nenávidíte Dennyho? Jeden fanoušek se Ausiella ptal, jestli se neobjeví v jubilejní sté epizodě. Pojďme si probrat důkazy: 1) Denny se objevil na fotografiích, které byly pořízeny v průběhu natáčení sté epizody. 2) V oficiálním popisu epizody je uvedeno: „ Izzie se obává nejhoršího, když začne prožívat známé symptomy.“ 3) Ausiello napsal: „ Musím vás varovat, tohle je opravdu spoilerové, ale slyším…, počkejte, co to je? Porota právě dosáhla jednoznačného závěru? Eh, to je dost pro důkaz číslo 3. Také to bylo velmi dobré.“

https://media.herald-dispatch.com/blog/tuned/uploaded_images/Izzie-and-Denny--Scott-Garfield-799064.jpg