Jak to vypadá s obsazením 6. série?

16.07.2009 21:00

    Jak Shonda Rhimes uvedla na své stránce Twitteru, natáčení Chirurgů konečně začalo. A s ním se objevilo pár novinek. I když nejsou to novinky nějak moc převratné. Spíš spekulace- jako ostatně skoro vždy:)

    Nejdříve to, co každého zajímá asi nejvíc. Jaké bude obsazení v šesté sérii? Tady jsou ti, kteří veřejně svou účast potvrdili: Justin Chambers (Dr. Alex Karev), Eric Dane (Dr. Mark Sloan), Patrick Dempsey (Dr. Derek Shepherd), Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt), Sandra Oh (Dr. Cristina Yang), James Pickens Jr. (Dr. Richard Webber), Sara Ramirez (Dr. Callie Torres) a Chandra Wilson á(Dr. Miranda Bailey). A jak jistě všichni předpokládáme, Jessica Capshaw (Dr.  Arizona Robbins) se v šesté sérii také připojila ke skupině "na plný úvazek", proto se i dál můžeme těšit na ni a její románek s Callie! U ostatních je osud nejasný, protože se odmítají vyjádřit. Schválně mlčet, mlžit, vyšroubovat napětí.. To vše pomůže ke zvýšení sledovanosti a není se čemu divit.

Jak to vypadá s Meredith a Lexie?

    O Ellen Pompeo nikdo nic neví ještě jistě, ale pořád se spekujuje o tom, že by se měla zůčastit natáčení celé šesté série a to díky správnému naplánování natáčení. Že by se opravdu do seriálu její těhotenství nezakomponovalo? Žádné McBaby..Uvidíme.

    Chyler Leigh, která také v průběhu natáčení otěhotněla a v květnu porodila už své třetí dítě, se do šesté řady opět vrátí jako plnohodnotný člen party doktorů. Opravdu ji můžeme jen obdivovat, jak tak mladá (je jí 27 let) se stihne starat o 3 děti (a manžela:) a ještě skoro hned po porodu se vrhnout na natáčení! Klobouk dolů!

A co Izzie?

   Na stránkách Eonline se už dříve psalo, že po různých spekulacích o odchodu Katherine Heigl od seriálu do světa filmu, se nakonec odchod konat nebude. Důvěryhodný zdroj? Možná, uvidíme. Podle všeho by Izzie svou rakovinu měla přežít, ale v šesté sérii by už neměla být tou hlavní postavou, kolem které se bude točit většina děje. Kdo jí tentokrát nahradí? O kom byste se chtěli dozvědět víc?

Má cenu psát o Georgeovi?

    Bohužel na odchodu T.R. Knighta ze seriálu se nic nezměnilo. S Georgem se rozloučíme po jeho srážce s autobusem, kdy takzachránil jiného člověka.. Hrdinná smrt jakou si George zaslouží. Ale ještě nevíme jak přesně jeho smrt bude probíhat. Podle všeho si Shonda pozvala kněze, který by se měl objevit v premiérové 2-hodinové epizodě hned 24.září. A neměl by to být kněz, který by tam byl z nějakého veselého důvodu. Vypadá to tedy, že George odejde hned v první epizodě. Připravte si kapesníky!

https://www.greysanatomyinsider.com/images/gallery/the-seattle-grace-5_300x145.jpg