Katherine kam se jen podíváš

23.02.2009 17:50

            Jak se zdá, sláva Katherine Heigl závratně stoupá. Během posledních pár let se rok co rok ukazovala alespoň v jednom filmu, objevivším se v kinech. A na co se tedy můžeme těšit v roce letošním?

            Kat se nám nejdříve ukáže ve filmu The Ugly Truth. Bude se jednat o romantickou komedii, v níž se nám představí po boku Gerarda Butlera , kterého si mnozí z vás určitě pamatujete z „Třístovky“ nebo P.S.Miluji tě. 

            Dále si jí budeme moci vychutnat v žánrově poněkud ostřejším snímku. V akčním thrilleru! Five Killers si po boku Ashtona Kutchera zahraje mladou menádu, která si na dovolené nabrnkne a rovnou i vezme svého McVysněného (nač čekat, že..?). Po návratu domů ale pojme tento roztokaný páreček silné podezření, že jim jejich zdánlivě mírumilovní sousedé jaksi usilují o kejhák.

            Jak to tedy vypadá, bude mít Kat docela napilno, tak doufejme, že bude stíhat i naše Chirurgy. Z toho poledního, co z producentů - a především pak z Shondy Rhimes - vypadlo, se totiž dá usuzovat, že Kat s Chirurgy nekončí a objeví se tak i v další sérii.

            Ať tak či onak, může si již naše milá Izzie role i vybírat. Finančně zajištěná je totiž už teď. Zatímco za Zbouchnutou totiž dostala „pouhých“ 300 tisíc dolarů, v 27 šatech už si přišla na celých 6 miliónů… A pak že doby amerického snu jsou už ty tam. J