Chirurgové o prázdninách

31.08.2009 15:14

        Je nepsaným pravidlem, že měsíce letních prázdnin jsou obdobím novinkového sucha. Stará sezóna skončila a do začátku nové zbývá kolem tří měsíců relativního prázdna. To ale neznamená, že by si herci hodili nožky nahoru a trávili svůj čas sladkým nicneděláním.

        Tak kupříkladu Chirurgové už přes měsíc natáčí novou sezónu – vytvoření jednoho dílu totiž zabere přibližně 7-10 dní a tak je nutno natáčet do foroty. Mimo to jsme na jména našich oblíbených herců a hereček mohli narážet v souvislostech s nejrůznějšími filmy, které natočili nebo točí, interview, která poskytovali, aféry, do kterých se dostali, a tak podobně. A že se vcelku činili – tady je přehled toho nejdůležitějšího…

 

1.7. se dostala na světlo denní informace, která potěší všechny příznivce voňavky s názvem Unscripted, kterou vytvořil a propagoval Patrick Dempsey. V listopadu mu totiž vyjde v pořadí již druhá. Jmenovat se bude „2“. Původ jejího jména je však poněkud prozaičtější než co by se na první pohled zdálo. Podle Patrickových slov jde v samotném názvu „Především o blízký vztah dvou lidí a sílu, kterou do jejich vztahu vkládají. Tak proč vůni nepojmenovat 2, když už jde o pár?“

 

1.7. přišla média také se zprávou, že se z Chirurgů odcházející T.R.Knight objeví v připravovaném broadwayském muzikálu Lend me a Tenor. Režírovat by jej měl Stanley Tucci (např. návrhář z Ďábel nosí Pradu) a jeho premiéra je stanovena na únor roku 2010.

 

7.7. mohli jásat fanoušci Chandry Wilsonové (Dr. Baileyová). Bylo totiž oznámeno, že Chandra bude v šesté sezóně režírovat jeden z dílů. Který konkrétně to bude? Každopádně nějaký z první poloviny – panují dohady, že půjde o díl pátý.

 

14.7. se objevila v regálech amerických knihkupectví nová knížka o dietách, jejíž autorkou je Krista Vernoff. Pokud vám její jméno nic neříká, pak vězte, že jde o scénáristku a spoluproducentku  Chirurgů. Knížku vydala spolu s za Atlantikem známým guru přes problémy s váhou Azem Fergusnem. Důvodem pro toto její rozhodnutí byly její problémy se shozením váhy, kterou nabrala během svého těhotenství. Příručka má kupříkladu na serveru Amazon velmi kladné recenze.

 

16.7. se v kině The Pacific’s Cinerama Dome v Hollywoodu odehrála slavnostní premiéra snímku Ugly Truth, ve kterém se spolu objevily Katherine Heigl a Kate Walsh. Jde o romantickou komedii, kde ústřední pár ztvárnili Katherine a Gerard Butler. Co se recenzí týče, film byl jasný propadák. Nicméně po finanční stránce to tak zlé zase nebylo – snímek se zaplatil a tak na něm alespoň nikdo (kromě diváků) netratil.

 

17.7. byly uveřejněny první fotky z natáčení filmu Patricka Dempseyho (Derek) s názvem The Art of Racing in the Rain. Film bude na motivy stejnojmenného bestselleru od spisovatele Gartha Steina a bude vyprávět příběh budižkničemy Ezra, který nadevše miluje závodní auta a v jednu chvíli se rozhodne přehodnotit vlastní život a „dát se do učení“ k bývalému automobilovému závodnímu šampiónovi Dannymu Swiftovi. Pro Patricka je tento snímek rovnou trojitým zásahem. Nejen že v něm hraje a podílí se na jeho výrobě také jako producent… sám je od dětství velikým závodním fanouškem.

 

20.7. byla Katherine Heigl hostem u Davida Lettermana v jeho noční talk-show. Rozhovor jí ale spíše uškodil než pomohl. Vypadala sice krásně a mluvila rozumně, projevila se ale trochu jako zhýčkaná primadona, které sláva trošku stoupla do hlavy. V cca 7-minutovém rozhovoru se samozřejmě Katherine neopomněla zmínit o právě započatém natáčení šesté sezóny Chirurgů. Postěžovala si na dlouhou pracovní dobu (doslova řekla: „Natáčení nám začalo ve středu a – tohle budu opakovat pořád dokola, protože doufám, že se budou ti hlavouni nahoře cítit trapně – trvalo 17 hodin v kuse, což je podle mě kruté a zlomyslné.“) a vyjádřila lítost nad tím, že už se na place nadále nepotkává se svým kamarádem T.R.Knightem (Georgem), který ze seriálu odešel.

 

24.7. vyšel v časopise Entertainment Weekly rozhovor s T.R.Knightem (George), ve kterém T.R. vysvětlil, proč že to vlastně opouští Chirurgy. Rozpovídal se o příliš krátké době, kterou na obrazovce strávil, o dalších projektech, kterým by se raději věnoval, a dodal, že těch pěti let s Chirurgy si nesmírně cení, ale že už uzrál čas jeho odchodu.

 

5.8. se objevily první snímky z celovečerního filmu Five Killers, ve kterém se v jedné z hlavních rolí objeví Katherine Heigl s Ashtonem Kutcherem. Natáčení sice už nějaký ten týden probíhalo, premiéra je ale stanovena až na 4.6.2010. Producenti se jen snaží na nový film, natáčený zčásti ve Francii, co možná nejvíce lákat.

 

11.8. byly uveřejněny první fotografie z natáčení nové americké romantické komedie Valentine´s Day, ve které se bok po boku objeví jak Eric Dane (Mark Sloan) tak i Patrick Dempsey (Derek Shepherd). Natáčení probíhá v Malibu v Kalifornii a premiéra filmu byla stanovena na 14.2. příštího roku. Ve snímku se měla dokonce objevit i Katherine Heigl (Izzie), z čehož ale bylo náhle z neznámých příčin upuštěno.

 

15.8. zabrousila Katherine Heigl do jedné londýnské restaurace zvané Asia de Cuba Restaurant. Do metropole Velké Británie zavítala kvůli propagaci svého snímku Ugly Truth. Katherine byla při vycházení ze dveří vyfocena s rukou na břiše a bulvár začal řešit, jestli jí bylo špatně z jídla a nebo z filmu, ve kterém hrála (Ugly Truth – v češtině pod názvem Chceš mě, chci tě - si totiž vysloužil naprosto katastrofické recenze).

 

18.8. na internet prosáklo údajné erotické video, které mělo zachycovat Erica Danea (Mark Sloan) s přítelkyní při sexu. Eric ihned obeznámil své právníky, kteří projevili nadlidské (i když trochu zbytečné) úsilí ve snaze video z netu stáhnout. Video samotné prý nezachycovalo samotný milostný akt ale jen trochu nahoty a spoustu opileckého jančení. I tak měl ale Eric díky tomuto 12-minutovému klipu o zábavu postaráno.

 

22.8. byla Katherine Heigl viděna, kterak se svým přítelem nakupuje v obchodě dětskými potřebami dětské chodítko. Internetové portály a bulvární plátky zvířily oblak spekulací o Katherinině možném mateřství.

 

30.8. uspořádala Katherine Heigl pro Ellen tzv. baby shower.  U nás nepraktikované oslavy nadcházejícího mateřství a šprčka samotného se kromě Sandry Oh a Kate Walsh zúčastnilo ještě dalších 21 hostů. Párty se pořádala u Katherine na zahradě ve stínu slunečníků. Ellen, která v říjnu očekává narození dcery, dostala kupu dárků a podle vlastních slov byla oslavou unešená. Média dále vychvalovala její bílé volné šaty a uveřejnila několik fotek, na kterých byla Ellen viděna na procházce s taktéž nastávající maminou Nicole Richie.